Arne Jones Form i förvandling skulptur brons
Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
JONES, Arne (1914-1976): "Form i förvandling", signerad Jones, träsockeln signerad och numrerad A Jones 2 / 6, brons, höjd exklusive träsockel 41 cm
Proveniens: Gallerist Alf Holm, Malmö
241127
2014-04-30