Martin Holmgren bronsskulptur

Martin Holmgren bronsskulptur
Martin Holmgren bronsskulptur
Martin Holmgren bronsskulptur
Martin Holmgren bronsskulptur
Martin Holmgren bronsskulptur
Martin Holmgren bronsskulptur
Martin Holmgren bronsskulptur
Martin Holmgren bronsskulptur

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HOLMGREN, Martin (1921-1969): Figurkomposition, monogramsignerad MH, brons, höjd med sockel 21,5 cm
Proveniens: Gallerist Alf Holm, Malmö

241138

2014-04-30