Röllakan AB MMF

Röllakan AB MMF
Röllakan AB MMF
Röllakan AB MMF
Röllakan AB MMF

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

MATTA, röllakan, Märta Måås-Fjetterström, "Munka-Ljungby", formgiven 1933, signerad AB MMF, tillverkad efter 1941, ca 236x171 cm

Ställvis hårt slitage

241141

2014-04-17