Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
MATTA, röllakan, Märta Måås-Fjetterström, "Munka-Ljungby", formgiven 1933, signerad AB MMF, tillverkad efter 1941, ca 236x171 cm
Ställvis hårt slitage
241141
2014-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här