Börje Lindberg skulptur trä

Börje Lindberg skulptur trä
Börje Lindberg skulptur trä
Börje Lindberg skulptur trä
Börje Lindberg skulptur trä
Börje Lindberg skulptur trä
Börje Lindberg skulptur trä
Börje Lindberg skulptur trä
Börje Lindberg skulptur trä

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LINDBERG, Börje (född 1928): Stående kvinna, signerad och daterad B Lindberg 96, skuret lövträ, monterad på träsockel, total höjd 48 cm
Proveniens: Gallerist Alf Holm, Malmö

Ytlig smuts

241156

2014-04-30