Wille Weberg oljemålning
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WEBERG, Wille (1910-1995): Komposition, signerad Willie, olja på duk, 46x55 cm, med dedikation: "Till Louise och Christer / från tillgivne vännen Willie",
enligt uppgift Louise Peyron-Carlberg
241158
2014-04-16