Wille Weberg oljemålning

Wille Weberg oljemålning
Wille Weberg oljemålning
Wille Weberg oljemålning
Wille Weberg oljemålning
Wille Weberg oljemålning
Wille Weberg oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WEBERG, Wille (1910-1995): Komposition, signerad Willie, olja på duk, 46x55 cm, med dedikation: "Till Louise och Christer / från tillgivne vännen Willie",
enligt uppgift Louise Peyron-Carlberg

241158

2014-04-16