Väggur gustavianskstil

Väggur gustavianskstil
Väggur gustavianskstil
Väggur gustavianskstil
Väggur gustavianskstil
Väggur gustavianskstil
Väggur gustavianskstil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGUR, 1900-talets början, gustavianskstil, urtavlan märkt med Rob Engström, dekor i form av ekollonhöjd, blommor, band, höjd ca 79 cm

Lösa delar medföljer, färgbortfall, slitage,

241161

2014-04-14