Skulptur Herta Hillfon
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SKULPTUR, Herta Hillfon, i form av knäckebröd, lergods, monogramsignerad och daterad H -82, diameter 28 cm
Kuntoraportti
241167
Päivämäärä:
2014-04-16