Kopparkittel

Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KITTEL, koppar, 1900-talets första hälft, höjd 32, diameter 59 cm

Bucklor, slitage

241174

2014-04-15