Börje Lindberg skulptur

Börje Lindberg skulptur
Börje Lindberg skulptur
Börje Lindberg skulptur
Börje Lindberg skulptur
Börje Lindberg skulptur
Börje Lindberg skulptur

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LINDBERG, Börje (född 1928): Komposition, signerad BL, bemålat skuret lövträ, monterad på träsockel, total höjd 67 cm
Proveniens: Gallerist Alf Holm, Malmö

Maskstunget

241176

2014-04-30