Börje Lindberg skulptur järn

Börje Lindberg skulptur järn
Börje Lindberg skulptur järn
Börje Lindberg skulptur järn
Börje Lindberg skulptur järn
Börje Lindberg skulptur järn
Börje Lindberg skulptur järn

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LINDBERG, Börje (född 1928): Komposition, järn, ej signerad, höjd inkl. sockel 90 cm
Proveniens: Gallerist Alf Holm, Malmö

Anlöpningar

241186

2014-04-30