Kjell Rosén oljemålning

Kjell Rosén oljemålning
Kjell Rosén oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ROSÉN, Kjell (1909-1982): Vintermotiv från Tärna, signerad och daterad Rosén -66, olja på duk, 33x48 cm

241188

2014-04-17