James Mac Covin oljemålning

James Mac Covin oljemålning
James Mac Covin oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MACCOLVIN, James (1800-tal): Kvinna vid bäck, signerad J Mc Colvin, olja på duk, 27x20 cm

241192

2014-04-17