Stolar 3 st

Stolar 3 st
Stolar 3 st
Stolar 3 st
Stolar 3 st
Stolar 3 st
Stolar 3 st
Stolar 3 st
Stolar 3 st
Stolar 3 st
Stolar 3 st
Stolar 3 st
Stolar 3 st

Klubbat för:

2 600 SEK

1 000 SEK

STOLAR, 3 st, 1900-talets första hälft, sits i rotting, märkta 156, thonet-typ, rester av etikett

Slitage, skador

241194

2014-04-15