Lennart Jirlow litografi

Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): Bonjour Madame, bonjour monsieur, signerad L. Jirlow 25/310, färglitografi, 38x46 cm

241198

2014-04-25