Göran Brunius akvarell
2014-04-25
241204
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRUNIUS, Göran (1911-2006): "Gärdsmyg", signerad Göran Brunius, akvarell, 46x33,5 cm