Ljusstake Jonas Ingemarsson Boström Göteborg tenn

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKE, tenn, Jonas Ingemarsson Boström, Göteborg 1755, höjd 18 cm
Proveniens: Gallerist Alf Holm, Malmö

Anlöpningar, bucklor, sned, ljusmanschett saknas, repor

241236

2014-04-30