Oljemålning kopia

Oljemålning kopia
Oljemålning kopia

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Landskap med stäckande fågel, kopia efter B Liljefors, olja på duk, 83x115 cm

241259

2014-04-17