Gösta von Hennigs oljemålning

Gösta von Hennigs oljemålning
Gösta von Hennigs oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

HENNIGS, Gösta von (1866-1941): "Cirkusdam", signerad G v Hennigs, olja på duk uppfodrad på pannå, 60x46 cm

241261

2014-04-17