Gallerask Europa sekelskiftet
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ASK med lock, porslin, meissenliknande märke, omkring 1900, delvis genombruten gallerdekor, lockknopp i form av nöt, reserver innehållande figurscener, höjd 17 cm
Nagg, sprickor, lagningar
241266
2014-04-15