Gallerask Europa sekelskiftet

Gallerask Europa sekelskiftet
Gallerask Europa sekelskiftet
Gallerask Europa sekelskiftet
Gallerask Europa sekelskiftet
Gallerask Europa sekelskiftet
Gallerask Europa sekelskiftet
Gallerask Europa sekelskiftet
Gallerask Europa sekelskiftet

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASK med lock, porslin, meissenliknande märke, omkring 1900, delvis genombruten gallerdekor, lockknopp i form av nöt, reserver innehållande figurscener, höjd 17 cm

Nagg, sprickor, lagningar

241266

2014-04-15