Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-tal, Louis XV-stil, Frankrike, emaljtavla märkt Berthoud Her a Paris, verket märkt FC, brons, höjd 37 cm

Tavla med skador

241279

2014-04-17