Peter Linde skulptur terrakotta

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LINDE, Peter (född 1946): "Mona", signerad Linde och daterad -78, skulptur i terrakotta, höjd 48 cm
Proveniens: Gallerist Alf Holm, Malmö

241286

2014-04-30