Tallrikar

Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIKAR, 2 st, porslin, empire, Popov Ryssland resp Frankrike "La Grue", Popov med förgylld dekor med motiv av blomster samt spegel med monogram EHC, fransk med polykrom dekor motiv av trana samt brätte med förgylld dekor, diameter 22-23 cm

Fransk med omfattande lagningar, rysk med hårsprickor

241291

2014-04-15