Tallrikar
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TALLRIKAR, 2 st, porslin, empire, Popov Ryssland resp Frankrike "La Grue", Popov med förgylld dekor med motiv av blomster samt spegel med monogram EHC, fransk med polykrom dekor motiv av trana samt brätte med förgylld dekor, diameter 22-23 cm
Fransk med omfattande lagningar, rysk med hårsprickor
241291
2014-04-15