Vitrinskåp i Louis seize-stil

Vitrinskåp i Louis seize-stil
Vitrinskåp i Louis seize-stil
Vitrinskåp i Louis seize-stil
Vitrinskåp i Louis seize-stil
Vitrinskåp i Louis seize-stil
Vitrinskåp i Louis seize-stil
Vitrinskåp i Louis seize-stil
Vitrinskåp i Louis seize-stil
Vitrinskåp i Louis seize-stil
Vitrinskåp i Louis seize-stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, mahogny samt intarsia, Louis seize-stil, med lådinredning, höjd 154, 87x44 cm, nyckel finns

Bruksslitage

241322

2014-04-15