Matbord
2014-04-15
241339
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATBORD, 1900-tal, på pelarfot, 5 iläggsskivor varav en med sarg, höjd 77, diameter 134, iläggskivornas bredd 55 cm
Skador, slitage