Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, 1900-tal, på pelarfot, 5 iläggsskivor varav en med sarg, höjd 77, diameter 134, iläggskivornas bredd 55 cm

Skador, slitage

241339

2014-04-15