Fåtölj Eva

Fåtölj Eva
Fåtölj Eva
Fåtölj Eva
Fåtölj Eva
Fåtölj Eva
Fåtölj Eva
Fåtölj Eva
Fåtölj Eva
Fåtölj Eva
Fåtölj Eva
Fåtölj Eva
Fåtölj Eva
Fåtölj Eva
Fåtölj Eva

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, "Eva låg", Bruno Mathsson, 1900-talets andra hälft, skiktlimmad bok, klädsel i grön textil med läderdetaljer, brännmärkt
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Bruksslitage

241347

2014-04-15