Edwar Walter Webb oljemålning

Edwar Walter Webb oljemålning
Edwar Walter Webb oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

WEBB, Edward Walter (England 1810-1851): Tillskriven, "Yarmouth", kustmotiv med fiskare, signerad, olja på duk, 55x96 cm

241349

2014-04-17