Trädgårdsbord med marmorskiva

Trädgårdsbord med marmorskiva
Trädgårdsbord med marmorskiva
Trädgårdsbord med marmorskiva
Trädgårdsbord med marmorskiva
Trädgårdsbord med marmorskiva
Trädgårdsbord med marmorskiva

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets andra hälft, vit marmorskiva, fot i svartmålat gjutjärn, höjd 70, diameter 60 cm

Bruksslitage

241358

2014-04-15