Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERG, Adolf Julius (1820-1873): Motiv från Uppland nära Ulriksdal, monogramsignerad, olja på duk, 53x77 cm
Krackeleringar
241373
2014-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här