Adolf Julius Berg oljemålning

Adolf Julius Berg oljemålning
Adolf Julius Berg oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERG, Adolf Julius (1820-1873): Motiv från Uppland nära Ulriksdal, monogramsignerad, olja på duk, 53x77 cm

Krackeleringar

241373

2014-04-17