Flygelduk siden Kina

Flygelduk siden Kina
Flygelduk siden Kina
Flygelduk siden Kina
Flygelduk siden Kina

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FLYGELDUK, Kina, 1900-talets första hälft, broderade blommor bl a pioner på svart botten, siden, långa fransar, ca 160x160 cm

Obetydligt slitage

241378

2014-04-16