Kaffe- och teservis

Kaffe- och teservis
Kaffe- och teservis
Kaffe- och teservis
Kaffe- och teservis

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFE- och TESERVIS, 48 dlr, 1900-talets mitt, Tyskland, KPM, modell Friederike, bestående av: tekanna, kaffekanna, 12 tekoppar med fat, 15 kaffekoppar, 13 assietter, mjölkkanna, gräddkanna, sockerskål, 2 vaser, fat

Enstaka nagg och sprickor

241379

2014-04-17