Italiensk taklampa

Italiensk taklampa
Italiensk taklampa
Italiensk taklampa
Italiensk taklampa

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, Foscarini, Italien, 2000-tal, kupa i formpressat glas, 4 ljuspunkter, höjd ca 13, diameter ca 37 cm
PROVENIENS: Inköpt på Nordiska Galleriet

241415

2014-04-16