Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

SPEGEL, Louis XV-stil, 1900-tal, träskuren, förgylld med polerat guld, 107x66 cm

Sprickor, lagningar

241418

2014-04-16