Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TALLRIKAR, 3 st, porslin, Kina, 1700-talets första hälft, Yongzheng, dekor i emaljfärger av palatsträdgård, diameter 22,5 cm
Lagningar, sprickor, nagg
241420
2014-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här