Skålfat tallrikar orientaliska

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅLFAT, porslin, Japan, diameter 26 cm, TALLRIKAR, 7 st, porslin, Kina, 1700-tal, olika dekor, diameter 23 cm

2 tallrikar med lagning, nagg

241442

2014-04-16