Skålfat bärtallrikar

Skålfat bärtallrikar
Skålfat bärtallrikar
Skålfat bärtallrikar
Skålfat bärtallrikar
Skålfat bärtallrikar
Skålfat bärtallrikar
Skålfat bärtallrikar
Skålfat bärtallrikar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄRTALLRIKAR, 3 st, SKÅLFAT, 2 st, KOPPAR, 3 st, porslin, Kina, 1700-tal, imarifärger, skålfatens diameter 22 cm

Nagg, fotnagg

241449

2014-04-16