Sven Rinman oljemålning

Sven Rinman oljemålning
Sven Rinman oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RINMAN, Sven (f 1910): Vy med Vinga, signerad daterad Sven Rinman 1951, olja på pannå, ca 46x55 cm

241463

2014-04-17