Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
YOSHITORA UTAGAWA (verksam ca 1840-1880 ): Nagao Terutoroa Nyodo Kemshin, KUNIYOSHI, Utagawa (1798-1861): Faithful samurai, båda signerade träsnitt, 36x25cm, oramade
Slitage, fläckar
241469
2014-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här