Picasso litografi fredsduva

Picasso litografi fredsduva
Picasso litografi fredsduva

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

12 000 SEK

PICASSO, Pablo (1881-1973) efter: Colombe au Soleil Jaune, färglitografi, 1962, signerad och numrerad Picasso 152/200, 55x66 cm

241481

2014-04-18