Julius Kronberg oljemålning
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KRONBERG, Julius (1850-1921): Sapfo, enligt uppgift föreställande operasångerskan Matilda Jungstedt Reutersvärd som Sapfo, signerad och daterad Julius Kronberg 1910, olja på pannå, 33x39 cm
241482
2014-04-16