Julius Kronberg oljemålning

Julius Kronberg oljemålning
Julius Kronberg oljemålning
Julius Kronberg oljemålning
Julius Kronberg oljemålning
Julius Kronberg oljemålning
Julius Kronberg oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KRONBERG, Julius (1850-1921): Sapfo, enligt uppgift föreställande operasångerskan Matilda Jungstedt Reutersvärd som Sapfo, signerad och daterad Julius Kronberg 1910, olja på pannå, 33x39 cm

241482

2014-04-16