Amie Stålkrantz relief

Amie Stålkrantz relief
Amie Stålkrantz relief
Amie Stålkrantz relief
Amie Stålkrantz relief

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGRELIEF, glaserad keramik, föreställande Noas Ark, signerad Amie Stålkrantz, 77x62 cm

Skador (giraffen)

241496

2014-04-16