Kinesiskt broderi

Kinesiskt broderi
Kinesiskt broderi
Kinesiskt broderi
Kinesiskt broderi
Kinesiskt broderi
Kinesiskt broderi
Kinesiskt broderi
Kinesiskt broderi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRODERI, inramat på benställning, Kina, 1900-tal, höjd 113x60 cm

Bruksslitage

241517

2014-04-21