Simon Gate förlaga

Simon Gate förlaga
Simon Gate förlaga
Simon Gate förlaga
Simon Gate förlaga

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GATE, Simon (1883-1945): Dansande kvinnor, signerad och daterad -34, blyertsteckning, 37x54 cm

241522

2014-04-18