Arvid Knöppel teckningar

Arvid Knöppel teckningar
Arvid Knöppel teckningar
Arvid Knöppel teckningar
Arvid Knöppel teckningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KNÖPPEL, Arvid (1892-1970): Visenter, signerad Knöppel, dedikation "Till vännen Erik Grate", daterad 50 a tergo, blyerts monterad på papp, skivans totalmått 55x46 cm

Gulnat, kartingen med smärre skador längs kant

241558

2014-04-18