Bricka pläter

Bricka pläter
Bricka pläter
Bricka pläter
Bricka pläter

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRICKA, 1900-talets första hälft, England, Sheffield, pläter, längd 47x31 cm

Bruksslitage

241579

2014-04-17