Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOL, Karl-Erik Ekselius, 1949, JOC, stomme i valnöt, svart klädsel i läder fäst med tellikor
Slitage, repor
241581
2014-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här