Stol Ekselius

Stol Ekselius
Stol Ekselius
Stol Ekselius
Stol Ekselius
Stol Ekselius
Stol Ekselius
Stol Ekselius
Stol Ekselius
Stol Ekselius
Stol Ekselius
Stol Ekselius
Stol Ekselius

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOL, Karl-Erik Ekselius, 1949, JOC, stomme i valnöt, svart klädsel i läder fäst med tellikor

Slitage, repor

241581

2014-04-17