Jan Sigfrid Alfons Carlsson oljemålning
2014-04-18
241582
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ALFONS CARLSSON, Jan Sigfrid (född 1900): Kubistisk figurkomposition med man och kvinna, signerad och daterad Alfons 65, olja på pannå, 89x60 cm