Jan Sigfrid Alfons Carlsson oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALFONS CARLSSON, Jan Sigfrid (född 1900): Kubistisk figurkomposition med man och kvinna, signerad och daterad Alfons 65, olja på pannå, 89x60 cm

241582

2014-04-18