Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
COASTERS, 5 st, nysilver, varav 3 st 1900-talets första hälft, 2 st 1900-talets andra hälft, diameter 10-16 cm
Bruksslitage, en coaster med lagning
241589
2014-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här