Coaters nysilver

Coaters nysilver
Coaters nysilver
Coaters nysilver
Coaters nysilver

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

COASTERS, 5 st, nysilver, varav 3 st 1900-talets första hälft, 2 st 1900-talets andra hälft, diameter 10-16 cm

Bruksslitage, en coaster med lagning

241589

2014-04-17