Folke Karlsson

Folke Karlsson
Folke Karlsson
Folke Karlsson
Folke Karlsson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARLSSON, Folke (1907-1988): Sagomotiv med par och fåglar, signerad Folke K, olja på papp, 24,5x34 cm

241598

2014-04-18